Jak dołączyć do naszej społeczności? W bardzo prosty sposób!

Opcja dla organizatora:

Jeśli organizujesz ciekawą inicjatywę, chcesz poznać opinie innych o niej lub skonsultować się z potencjalnymi Sponsorami, to zapraszamy Cię serdecznie. Wystarczy zgłosić się na kolejne spotkanie.

Możesz wziąć udział także w konkursie na 5-minutowe wystąpienie Organizatora podczas spotkania w Lublinie lub Opolu. Przed każdym spotkaniem informujemy o takiej możliwości. Wystarczy napisać do nas i opisać w kilku zdaniach swój event, wysłać nam jego stronę WWW lub fanpage. Najciekawsze  z nich wybieramy i dajemy możliwość prezentacji kilkudziesięciu osobom zgromadzonym na danym Klubie Odpowiedzialnego Biznesu!

Opcja dla uczestnika:

Jeśli chcesz poznać ciekawych, aktywnych i inspirujących ludzi, to wystarczy 1 krok. Krótkie zgłoszenie na najbliższe spotkanie  Klubu! W 120 minut poznasz kilkadziesiąt osób z wielu branż i posłuchasz wielu ciekawych prelekcji i dyskusji.

Opcja dla potencjalnej Firmy członkowskiej:

W przypadku, gdy Twoja Firma aktywnie wspiera innych i wychodzi do Klientów poprzez budowanie bezpośrednich relacji i budowanie marki poprzez sponsoring, to ta inicjatywa jest tworzona dla Twojej Firmy.

Możesz znaleźć się w gronie Firm, które są Członkami Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Skontaktuj się z nami i poznaj propozycję współpracy, która będzie Cię promować przez cały rok! Umożliwi Ci dodatkowo kontakt i współpracę z innymi Firmami, organizatorami i uczestnikami naszych spotkań.

Promocja obejmuje: całoroczny profil na serwisie www.gielda-eventow.pl, promocja na 12 spotkaniach Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w tym czasie, promowanie Twojej działalności i bieżących inicjatyw w ciągu roku oraz udział w Plebiscycie Najlepszych Sponsorów  Roku Lubelszczyzny lub Opolszczyzby! Zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj o szczegóły!